Usługi

Usługi

Prowadzenie firmy to zajęcie wielopłaszczyznowe, wymagające profesjonalizmu i zaangażowania na każdym kroku. Byś mógł poświęcić się najważniejszym z zadań, które zapewnią rozwój Twojej firmie, oferujemy Tobie outsourcing kadr . Kompleksową, profesjonalną obsługę kadrowo-płacową wraz z niezbędnymi szkoleniami.

images/apoutsourcing/kadry_smal.jpg

Prowadzimy kompleksowo akta osobowe pracowników przez cały okres zatrudnienia. Dokonujemy zgłoszenia do urzędów oraz realizujemy bieżącą korespondencję. Opracowujemy raporty kadrowe, naliczamy wynagrodzenia i obsługujemy konta płacowe. Reprezentujemy Klientów w kontaktach z PIP, ZUS, PFRON. Doradzamy w prowadzeniu polityki kadrowej.

images/apoutsourcing/bhp_smal.jpg

Outsourcing zadań w zakresie BHP zapewnia Tobie komfort a Twej firmie gwarancję bezpieczeństwa. Organizujemy szkolenia BHP, Ppoż. i Pierwszej Pomocy. Opracowujemy audyty, regulaminy i instrukcje BHP, Ppoż., Pierwszej Pomocy. Wspieramy przy analizach zagrożeń środowiska oraz ocenie ryzyka zawodowego.

images/apoutsourcing/ksiegowosc_smal.jpeg

Niebawem planujemy uruchomić outsourcing usług w zakresie pełnej księgowości. Naszym celem jest oferować kompleksową obsługę outsourcingową w dziedzinach kadr i księgowości. Ty zaś na dobre oddasz się rozwojowi swojej firmy.

Szkolenia

Podstawą szkoleń BHP i P. poż. jest platforma e-learningowa na której kursanci zdobywają niezbędną wiedzę teoretyczną. Platforma dostępna jest w dwóch wersjach językowych - polskiej i angielskiej.

Platforma szkoleniowa

Platforma szkoleniowa

Szkolenie BHP i P. poż wersja językowa - polski

Zaloguj się

Platforma szkoleniowa

Platforma szkoleniowa

Szkolenie BHP i P. poż wersja językowa - angielski

Zaloguj się
O nas

O nas

Jesteśmy młodą firmą z bogatym doświadczeniem. Swój profesjonalizm budowaliśmy u liderów rynku w dziedzinach obsługi kadrowo-płacowej, HR oraz szkoleń z zakresu bezpieczeństwa pracy. Teraz ten profesjonalizm może służyć Tobie za rozsądną cenę.

Tego właśnie szukasz...